| Necunoscuta112 a întrebat:

Ieri am facut prostia sa imi sterg telefonul cu un servetel umed iar dupa l-am sters cu un servetel uscat.Ideea e ca mi-au ramas urme pe ecranul telefonului care nu le mai pot sterge.Am incercat si cu carpa aceea speciala pentru ochelari dar degeaba.Precizez ca am folie de sticla. Stie cineva cum pot scapa de aceste urme? Nu va pot raspunde la răspunsurile care o sa le dati pt ca nu am emailul confirmat.

Răspuns Câştigător
| I0nuT55 a răspuns:

Vezi ca sunt servetele speciale cu alcool care nu lasa urme.

1 răspuns:
| AmyAmaliaxxx a răspuns:

Sunt servetele speciale pentru sticla