Bula
| Bula a întrebat:

Cum poate sa se loveasca cu 140 km/h, pe sosea, o masina care circula cu viteza de 50 km/h?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Simplu, se loveste de alta care circaul cu 90 Km/h. Viteza de impact este 140 Km/h

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Poate vine o tornada...sau il izbeste alta masina cu o viteza mult mai mare...sau poate e in panta si nu ii merg franele happy sau poate e defect vitezometrul...etc etc big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

"Buuuum!" - Restu-i fizica si matze imprasitate pe sosea. happy

Bula
| Bula explică:

Assiris s-a apropiat cel mai mult de raspunsul corect, dar mai postez odata intrebarea, deoarece raspunsul este extrem de important in multe cazuri!

| 261966 a răspuns:

Simplu, pierde controlul si se urca in pom.