| Christapher a întrebat:

Cum pot asculta radio auto? Radioul este unul dintre cele mai comune moduri în care oamenii ascultă muzică în zilele noastre.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Christapher a întrebat: Cum pot asculta radio auto"

rotești/apeși butonul de pornire și asculti vrăjit știrile sau ce-or fi

| Christapher explică (pentru sierra1):

Un post de radio online este o transmisie live transmisă online sau difuzată pe internet. Avantajele posturilor de radio https://radiofrench.fr/ online față de posturile de radio tradiționale sunt că acestea nu sunt limitate geografic. Acest lucru este diferit de posturile de radio convenționale ascultate la posturile de radio analogice și franceze. Pot fi auzite oriunde.

| sierra1 a răspuns (pentru Christapher):

Păi dacă ești atât de instruit in domeniu, de ce mai intrebi in loc să ne dai tu lecții?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Va batut soarele in cap sau covidul? Ca asa intrebari idioate numai voi aveti. Ce ai vrut sa intrebi de fapt? Cum pot asculta radio auto, vrei sa i ti pui radio in masină sau ce vrei, mai exact.

| PainTech a răspuns:

E mare filosofie sa dai drumul la radio? In zilele noastre nici nu mai ai nevoie de aparat fizic, majoritatea difuzează și online. http://radio.garden/listen/mb-music-radio/K8QT7VKA

| badpanda a răspuns:

La radio asculti mai mult publicitate, vorbarie si stiri cenzurate, poate si vreo cateva melodii.
Am stickuri in format wav sau Flac si le ascult doar la drum lung.
Pe Yt platesc ca sa nu am publicitate.La fel pe Netflix, Tidal etc.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Poți asculta pe unde lungi, scurte și ultrascurte.

| SelinaSigourney a răspuns:

I will recommend to everyone a website where you can listen to music online and for free if you feel stressed and bored. You just need an internet connection to listen to free music on it.
Please visit the website: https://radiointernetowe. online to enjoy.

| IsabellaJanice a răspuns:

Acabei de encontrar o site https://toqueparacelular.org/ para vocês, juntem-se a mim.