| Mitea_Dominic_ a întrebat:

Cum sau cu ce a-și putea sa anulez proiectoarele de ceata, si sa nu imi apare eroarea in bord?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de mașină, dar în principiu, opțiunea se poate dezactiva cu o diagnoză mai de Doamne-ajută.

| relian a răspuns:

De ce vrei sa anulezi lumini la masina? Nu le folosesti, cine spune ca trebuie sa aprinzi luminile de ceata? Eu niciodata nu le-am folosit, daca is acolo nu vad cu ce te deranjeaza, deci se pare cauti sa iti faci singur probleme.
Nu poti sa elimini eroarea daca scoti, eventual doara din programare, dar asta trebuie sa intrebi pe cei care se ocupa cu programari de masini, aia sigur pot sa iti dea un raspuns mai clar.

| Wr3nch a răspuns:

Cu mers la service sa le repare.

| UserRo10 a răspuns:

Daca ai pus led ai nevoie de anulator sau rezistenta. Daca vrei sa le anulezi fizic trebuie din vcds sa scoti proiectoarele sau cu odis