| trascu a întrebat:

Cum se inlocuieste caloriferul la Renault Clio pe benzina, fabricatie 2002?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Mergi pe youtube scrii how to replace the core for Renault clio si acolo iti arata video. Poti face asta la orice telefoane, masini, constructii etc.Bafta

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Il golesti, il desfaci din suruburile de prindere, desfaci colierele, dai conductele jos, scoti radiatorul, il pui pe cel nou si faci operatiunea inversa.

Daca ai modelul cu senzor poti face numai in service schimbarea pentru ca trebuie introdus cel nou in computerul masinii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In service!