| Dyex a întrebat:

Cum se pun sigurantele la becurile din fata? (ford focus 2000) Mi-am luat becuri (albastre) si nu stiu cum sa pun sigurantele pe becuri...

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Cauti pe net un far identic, si vezi cum arata sigurantele, si asa ar trebui sa stii cum sa le prinzi.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Si ce rost are sa pui sigurante direct pe bec? Nu are deja pe blocul de lumini? Daca becurile sunt mai puternice decat cele din fabrica ( ilegal de altfel) trebuie sa-i pui un releu pe fiecare bec.

| Dyex explică (pentru ombladon):

Nu,eu m-am referit la sigurantele care tin becul acolo!(dau funda daca stii)

| ombladon a răspuns (pentru Dyex):

Cauti pe net un far identic, si vezi cum arata sigurantele, si asa ar trebui sa stii cum sa le prinzi.

| kissbacau a răspuns:

Nu ai cum decat pe bajbaite daca intelegi ce vreau sa zic. poti intra pe un forum de specialitate si te pot ajuta baietii de acolo.