| Anca2999 a întrebat:

Cum vi se pare o toyota celica din 2005-2006 pentru o fata?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este superba! Eu am avut o toyota celica pentru 10 ani si a fost superba, usor de manipulat, usor de strecurat in trafic si parcat, nu-i trebuie prea multe: apa, benzina si filtre noi.
Recomand cu mare incredere toyota!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Foarte veche.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea. Vroiai cumva sa te dai mare? Daca da, macar puneai si tu un X6. Masina e normala pentru oricine care nu are familie. Si rabla mea are 2 usi si cel din dreapta ma injura mai mereu pentru asta laughing

| Anca2999 explică (pentru UnBroken2016):

You got me wrong laughing) nu imi pasa ca e sport sau chestii. Doar ca mi se pare putin masculina si voiam sa vad o parere cand vine vorba sa o conduca cineva de sex feminin.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Anca2999):

Conteaza sa iti placa tie, faci ceva pe gura la altii.

| Anca2999 explică (pentru UnBroken2016):

Desigur, merci de raspuns by the way!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Anca2999):

Pentru putin. Incearca sa fii asa si in viata de zi cu zi, lasa-i pe altii sa spuna ce vrea, nu trebuie sa iti afecteze tie viata cu ceva. Daca stai mereu sa le faci altora pe plac, uiti de tine. Atunci degeaba traiesti, esti ca un robot. Hmm, dupa ora 12 devin filozof, rau am ajuns.

| Anca2999 explică (pentru UnBroken2016):

Toata lumea ajunge rau dupa 12 laughing)

| ubox7007 a răspuns:

Pai depinde, adica nu exista masini pentru femei/barbati, ci doar masini. Eu unul nu mi-as lua acea masina pentru ca are 2 usi, consumul nu stiu exact care este, dar cel mai probabil nu este cel mai mic sau nici pe aproape, depinde ce viitor vrei sa ai, adica pentru familie nu e chiar o masina ok, dar personale pentru tine cred ca este ok, numai ai grija, daca esti incepatoare ti-as recomanda sa incerci sa capeti experienta mai intai cu masina familiei tale...

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

O masina frumoasa merita

| Edw08 a răspuns:

Este o mașina buna, dar înainte sa o cumperi sa te duci cu ea la un mecanic sa iti spună dacă e Ok, si sa te uiți sa nu aibă daune ascunse... Multe persoane ca sa își ia banii iti pot spune ca mașina e tipla

| BeeBia a răspuns:

Foarte faina. Si eu sunt in cautare de masina si mi-ai dat o idee grozava.

| keenkee a răspuns:

E foarte ok și faina, contează sa iti placa ție ☺