| anonim_4396 a întrebat:

Daca a-ti avea suma de 3200 euro la dispozitie ce masina sh a-ti cumpara?

15 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Golf 4, 1.9 diesel fara sa mai discut!

| mgtow a răspuns:

Un BMW seria 1 cu 22000€ in rate.

| paulthegame a răspuns:

Ford mustang

| MrAngelus a răspuns:

Vezi ca se scrie "ati".

Consulta DEX-ul [http://dexonline.ro/definitie/avea].

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Offf ortograme ortograme.Decat o masina ieftina mai bine niciuna.big grin

| andreyutzzu3 a răspuns:

Cred ca un seat ibiza... sau un passat

| Vio199 a răspuns:

Pe asta cred ca o sa-ti placa e rosie si oaw:D 3200 fix:P http://www.auto.ro/......16268.html

| frankyminune a răspuns (pentru Vio199):

Este super masina violeta, de curand am cumparat un mercedes A170 sotiei mele si am dat 3500, daca stiam de masina asta cu siguranta o cumparam. chiar este tare,am un prieten care are una asemanatoare si a tunato, este bestiala. bv, o zi placuta

| Carlene a răspuns:

Daca esti incepator si nu vrei sa-ti para rau de masina in caz ca se intampla ceva cu ea atunci iti recomand un Fiat Brava 2001. Din punctul meu de vedere este o masina care se conduce destul de usor si designul este destul modern pentru o masina din 2001.

| leonardobz a răspuns:

Un vw golf 4 2001 1.4 16V cu aer geamuri servo airbag abs etc 4 usi... vist my blog http://useful4you.blogspot.com

| paranteză a răspuns:

Chitara ibanez si o dacia laughing.

| iRaul a răspuns:

Un Ursulet si l-as modifica putin la motor ca sa nu mai aiba consumu de sa mor sarac.

| LoveParis a răspuns:

Eu mi-as cumpara un seat leon galben sau negru din Germania tunning! Parerea mea! Bafta!

| bondockel a răspuns:

Eu daca as avea aceas suma mi-as mua un Audi A6.