Daca acum 2 zile am luat un atv linhai 300 dragonfly s nou dar nu imi place cum merge am facut cu el 40km, il pot returna chiar daca imi da banii inapoi? L-AM LUAT DE PE MXENDURO SAU CUM BESTWHEELS TOT UNA AM INTELES, DAU FUNDA☆☆☆

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ei trebuie sa i ti dea banii inapoi fara sa conteze motivul.

| KR0NSTADT a răspuns:

De ce nu citești condițiile de returnare? Ești prea comod, sau ești doar analfabet funcțional?

"in aceeasi stare in care au fost
receptionate, fara urme de utilizare." Deci nu l pot returna?

| KR0NSTADT a răspuns (pentru Unknown192743):

Ba da, dar fără urme de lovituri/zgârieturi, sau cu soft modificat.
Acum, depinde ce înțeleg ei prin urme de utilizare.

| iustinul289 a răspuns:

Pai,daca l ai luat nou, probabil ca rodajul nu s-a terminat, asta in cazul in care l ai inceput, daca nu ai facut rodajul si ai mers cu el ca unul gata de drum, practic atv ul nu va trage in parametrii normali prea curând, asta doar in cazul in care nu ai respectat rodajul. Putem vorbi si de un defect de fabrica, cel mai bine daca ai garanție trimite l înapoi, e o procedură complicată, timp pierdut aiurea. Spor!