| MadalinGGG a întrebat:

Am luat ieri un Linhai dragonfly 400 cm 4X4 și fostul proprietar mi-a zis ca e limitat, prinde maxim 55, pe mânerul din dreapta are cutiuta aia din care dai de buton pe 2X4 sau pe 4x4 și in spatele ei are un șurubel cu o piuliță, oare ăla sa fie limitatorul? Dau funda, dar repede va rog ca la ora 8 plec cu el 70 km

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Ti-am mai explicat si in intrebarea anterioara cum poti scoate limitatoarele, acel surubel nu are legatura cu limitarea.