| Nathanael97 a întrebat:

Daca ar trebui sa alegi o masina dintre Opel Insignia si Kia Sportage, care ar fi?

7 răspunsuri:
| CatalinOrzan a răspuns:

Opel-ul!

| Kamiichu a răspuns:

Opel, nu mă prea pricep la maşini, dar mie una îmi place mai mult Opelul ^^

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Kia, opel este detinuta de General Motors, si-au batut joc de aceasta marca americanii aia cretini, toate masinile americane sunt proaste

| Kr5 a răspuns:

Insignia clar

| 4everyou a răspuns:

Eu as alge kia ca imi place mai mult

| andreiboy11 a răspuns:

Sincer niciuna.Nu sunt masini prea fiabile chiar daca Opel-ul a fost masina anului 2010 parca. Oricum, mai bine Opel decat modelul acesta de Kia.

| PaulNice a răspuns:

Opel insignia ȘD FUNDA?