| veraxa25 a întrebat:

Daca imi cumpar dacia berlina din 97 sau 98 cu 500 de euro ce credeti mai trece itp? astept raspunsuri si pareri

Răspuns Câştigător
| ytalyanu a răspuns:

Important este sa iei masina de la proprietar, cel putin este mai intretinuta si ai sanse mari sa treci itp-ul fara probleme, daca nu aplici a doua varianta (spaga) si iar ai rezolvat, mult succes

3 răspunsuri:
| MacowaySocial a răspuns:

Cauta si pe www.masiniieftine.ro anunturui auto si sfaturi pentru. masini din toata Romania :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu te hazardezi sa iei dacie. In primul rand ca o sa te opresca politia cel putin odata pe saptamana la puricat pentru ca vor sa le extermine. mai bine mai astepti sa faci niste bani si iei alta masina mai buna.

| adyzone a răspuns:

Cu inca 50 de euro dati "cui trebuie" trece sigur! iar daca masina e in stare cat de cat buna poti sa treci si pe bune, dar la 500 de euro putine sanse sa gasesti.