| JojuGB a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon, 250-270 euro! Ce imi recomandati? Ma gandesc intre Xperia S si Galaxy S3; voi ce telefoane aveti? Astept pareri, raspunsuri! Multumesc.

2 răspunsuri:
| Anonymous996 a răspuns:

Strange mai multi bani si ia-ti un S4 la mana a 2a sau S3. Eu am S4 si sunt fff multumit de el. PS : Ai gresit categoria

| JojuGB explică (pentru Anonymous996):

Am pus intentionat categoria asta pentru ca e ce-a mai "populata"! Merci pentru raspuns dar nu vreau un telefon second hand.