| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi cumpar o motocicleta Loncin 125 si o folosesc 7 luni, exista posibilitatea de putea-o vinde? Sunt oameni ce ar cumpara-o?
In 7 luni as putea-o vinde la acelasi pret ca si din ziua cumpararii? Exista oameni ce cumpara motociclete chinezesti, second?
O pot inmatricula la primarie?
Dupa cum observ, nu are suport pentru numere si lumini pentru semnalizare.

http://prntscr.com/k6q8fn

Pot sa o pilotez la 1.70, 70 kg, ca si pe o YZF 125? Mi se potriveste ca si marime?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice cumperi de nou nu ai cum sa vinzi la acelasi pret. La moto auto pierzi 20% in rima zi.

Daca nu are lumini, semnalizari inseamna ca nu o poti folosi pe drumurile publice si deci bici nu o poti inmatricula