| anonim_4396 a întrebat:

Daca incep scoala de soferi pentru A1 pe 20 iulie, credeti ca am sanse sa o termin pana pe 1 septembrie? Trebuie sa ma duc zilnic la ore?

5 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Buna, nu trebuie sa te duci zilnic la ore dar trebuie sa mergi macare de 3 ori pe saptamana ca sa fi sigur ca il iei
Si nu cred ca il termini in jur de 3 luni fara orele de condus bineinteles

| Laur195 a răspuns (pentru danaieladaniela):

Stiu pe cineva care a terminat in 1 luna si jumatate, de asta intreb...Eu nu pot sa ma duc zilnic la ore de aia imi fac griji

| danaieladaniela a răspuns (pentru Laur195):

Aa ok eu nu sunt in tara...de aia am zis
oricum BAFTA!

| Laur195 a răspuns (pentru danaieladaniela):

Multumesc!

| danaieladaniela a răspuns (pentru Laur195):

Cu placere!