| andreii2 a întrebat:

Daca maine ma duc sa ma programez sa dau sala pentru scoala de soferi, cand ma poate programa,cu aproximatie? intr-o zi, o saptamana, 2, 3? multumesc.

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Depinde cate solicitari au.

| UtilizatorulN a răspuns:

Intr-o luna cred te si urca in masina, dar nu-s sigur.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Depinde de oras, solicitari si de cum se misca ei. In general, cam la o luna se programeaza. A venit si primavara acum si toti vor sa obtina permisul auto in perioada asta.

| cosmin47 a răspuns:

In perioada asta s-a cam aglomerat, eu am amanat traseul si m-au reprogramat abia peste 1 luna jumate