| alessiolord a întrebat:

Daca masina are înmatricularea suspendata din cauza netranscrierii la termen, ce pot face sa o anulez?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O transcrii si pe urma poti merge cu ea

| GabrielaaGbai244 a răspuns:

Dacă înmatricularea mașinii tale a fost suspendată din cauza netranscrierii la termen, cel mai bine este să contactezi autoritatea de înmatriculare auto din zona ta pentru a afla pașii pe care trebuie să îi urmezi pentru a anula suspendarea. Aceste informații pot varia în funcție de legislația locală, așa că este important să te consulți cu autoritatea competentă. În general, vei fi nevoit să plătești eventualele taxe sau amenzi restante și să furnizezi documentele necesare pentru a anula suspendarea.