| JaguarSType a întrebat:

Daca sunt genul care de obicei tolereaza viteza si pleaca cu scartait mai mereu si imi place distractia ce tip de tractiune mi s, ar potrivi? Fata s-au spate?

6 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Spate. si iarna stai acasa rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic spate, practic la cum pui problema fata sa nu te infingi in primul stalp

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Teoretic spate, pentru ca e mult mai rezistenta si mai distractiva.
Practic insa, daca vrei sa te dai cu viteze mari, banuiesc ca nu dispui de piste de drag/aeroport, deci ai avea de luat si ceva viraje cu viteza, chestie pe care RWD-ul o face cu riscuri mari.
Tractiunea fata e mai sigura, insa grupul si planetarele sunt mult mai slabe, daca ai motor puternic lrupi planetare si spargi grupuri, intr-o veselie.

| OldSoul a răspuns:

Spate!
Drift & Fun!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Mai degraba ce tip de ambreiaj ti s-ar potrivi.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Dupa ce zici tu acolo eu recomand sa nu iti iei tract. spate ca o sa o pocnesti de ceva.