| pashkal a întrebat:

Daca un ulei de motor are la specificatii la tipul de combustibil,, bifuel,, inseamna ca e bun si pentru benzina si pentru diesel corect?

Răspuns Câştigător
| trophin a răspuns:

Benz și gas

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea mai exista uleiuri care sa nu mearga la ambele tipuri de motoare (benzina si diesel).
Uita-te la vascozitate si aprobarea producatorului, sa fie ce ii trebuie masinii tale.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Mai bine intra pe un configurator de uleiuri, pune marca, modelul si motorul tau si iti da acolo exact de ce ai nevoie.

| trophin a răspuns:

Pe benzina și pe butelie happy