| UKFdubstep a întrebat:

Dacia solenza, super novasau golf3,, care e mai buna? in functie si de piese sa tina mai mult. astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Automat Golf. Ce sa mai stam la discutii este nemtzoaica, piese de Volkswagen ieftine nu de Renault, degeaba zic copii care au postat inaintea mea dar un Renault te rupe la service si piese, deci clar Golf, intretinut cum trebuie ajunge intr-un milion de km si vorbesc serios nu exagerez!

7 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Solenza se sterge la fund cu Nova. Aleg Solenza clar. Dar si Golfu' daca e in stare buna.

| UKFdubstep explică:

...da.ma diesel. u alegi golfu da la inmatriculare oare cam cat iti ia? pe cand la dacie, deoarece e mai noua iti mai putin oricum si as avea cam 2000 euro pentru masina si un golf3 la 1900-2000 euro gasesc din 1994-1995.mai incoace is scumpe.si imi ia mult la inmatriculare sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca solenza.

| enecosmin a răspuns:

As alege solenza este mai fiabila consum mic piese ieftine le cam gasesti peste tot iar piesele de golf 3 sunt mai scumpe

| liviu_7854 a răspuns:

Din start dacia solenza e mai buna decat supernova. parerea mea, golful(daca e in stare buna) e de preferat

| anim a răspuns:

Daca golfu este ingrijit, este mai bun ca orice solenza, nova etc

| MyhayJeff a răspuns:

Golful este cea mai buna alegere