| dany1598 a întrebat:

De ce nu merge casetofonul pe atv 110? pe loc merge bine dar cand pornesc motorul fragmenteaza, se blocheaza iar porneste si tot asa si m-am gandit ca e de la trepidatii dar cand e motorul oprit pot sa-i fac orice ca tot merge cineva o >idee? fundita

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Iti trebuie un casetofon cu amortizor de soccuri si se rezolva tot, acel casetofon pe care il ai tu nu are amortizoare si nu va putea fi folosit nici o-data pe ATV!