| celmaitarenume a întrebat:

De ce nu pot sa ma mai conectez la masina cu bluetooth? Pana acum cateva zile mergea. Am bmw e90 si apasam pe butonul de pe volan sa mut de pe radio pe AUX, activam bluetooth-ul la telefon si ma conectam. Acum nu mai imi apare sa ma conectez. Oare de ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro' intra la setari Bluetooth si sterge asocierea cu radioul tau(daca apare). Daca nu apare intra din nou la setari si reasociaza telefonul cu radioul. Apoi incearca sa le reconectezi. Daca nu merge asa, e o problema naspa cu telefonul sau cu radioul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru celmaitarenume):

Faza e ca problema ta ma depaseste. Macar la telefon trebuie sa ai setari bluetooth.

| anonim_4396 a răspuns (pentru celmaitarenume):

Poate s-a dus radioul? De telefon ma indoiesc. Iti recomand sa mergi la un service.