| anonim_4396 a întrebat:

De ce se fura oglinzile și emblemele de pe masini? Ma enervează la maxim treaba asta, sa las mașina intr-o parcare maxim, maxim 3 ore și după sa rămân fără oglinzi și embleme...

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi de o parcare cu camere video

| Lioana a răspuns:

Trist ca avem astfel de oameni in jurul nostru.
Motivul e evident. Pentru a le vinde mai departe. Fura oglinzile si emblemele pentru ca la acelea au acces cel mai usor.

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Pai ce sa fure oglinzi pe care e scris numărul? E gravat, ala nu de da jos decât cu tot cu oglinda laughing Iar emblemele, cea din fata in special, a rupt-o efectiv...

Răspuns utilizator avertizat
| Aube a răspuns:

Se revand altora care le-au stricat, la un pret mai mic decat in magazin.

| anonim_4396 explică (pentru Aube):

Pai pe oglinzi am scris numărul, ce sa facă cu ele? E gravat... Emblemele... îmi di bag picioru, de le dădea jos frumos, dar le-au rupt efectiv

| Aube a răspuns (pentru anonim_4396):

Se poate "sterge" numarul. Aia e problema, ca le rup! Haimanale.
Vezi cum ti-a spus cineva, cauta sa lasi masina (macar o data) undeva unde sunt camere. Daca prinzi un hot, i-ai prins pe toti. Teoretic, depinde cum se misca politia.

| jorjet68 a răspuns:

De calici ce sunt si de ciuda ca nu sunt i n stare sa cumpere un autoturism