| anonim_4396 a întrebat:

De ce se fura oglinzile masinilor? Ce fac hotii cu ele? Am vazut de multe ori la TV oameni care furau oglinzile la masini si cand l-am intrebat pe prietenul meu "de ce" mi-a zis ca-s scumpe. Dar ce fac hotii cu ele? Nu inteleg!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Le vând la jumătate de preț!
Pa, pa.

| a1doru a răspuns:

Pai ce nu intelegi? le fura ca sa le vanda, fie la alte persoane, fie chiar pagubitilor.rolling on the floor

| olixandru a răspuns:

Intrebarea este buna, dar nu in totalitate, acum pretul oglinzilor este foarte ieftin de exemplu un geam oglinda cu suport din plastic pentru un Opel Astra G costa 27 lei, daca esti hot si furi oglinda asta oare cu cat sa o vinzi, iti risti pielea pentru 20 lei? Poate te gandesti ca am dat exemplu o masina ieftina, hai sa luam alt exemplu sticla oglinda pentru Audi A4 B7 oglinda cu suport din plastic si cu incalzire pentru aceasta masina costa 39 lei. Mai multe preturi poti gasi aici http://oglindaauto.ro/ si lumea tot fura oglinzi! Sunt curios la ce pret se vand.

| calitateSuperioara0000 a răspuns:

A naibii, după ce că-s hoţi mai sunt şi narcisişti laughing)

| HaLoG3N a răspuns:

Pai le vand ca piese de schimb

| cosmarutau2 a răspuns:

Le duc nevestelor acasa, sa se rujeze in ele...