| ElGreco88 a întrebat:

Difera KO2 de la o masina cu trasmisia automata la una cu transmisie manuala? adica, o masina automata are ko2 140 si una manuala scrie ca tot 140, la RAR o sa fie altceva?

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Emisiile nu au legatura cu tranmisia, verificarile la RAR nu se fac in trepte de viteza ci doar la turatii ale motorului.Respecte

| militaruflorinilie a răspuns (pentru LIN2010):

La rar se trec emisiile din fabrica ale masinii indiferent din ce an este deci daca tu ai gasit pe site emisiile din fabrica astea vor fii luate in considerare.