| ElGreco88 a întrebat:

Difera CO2 de la o masina cu trasmisia automata la una cu transmisie manuala? adica, o masina automata are ko2 140 si una manuala scrie ca tot 140, la RAR o sa fie altceva?

2 răspunsuri:
| poftabuna a răspuns:

Da e o mica diferenta! poti sa tai schimbatorul de viteze cu bomfaierul anainte sa mergi la rar dupa ce treci de rar al sudezi anapoi

| ElGreco88 explică (pentru poftabuna):

Multumesc de raspuns, asa o sa fac.Asa am auzit pe la niste colegi acest lucru si normal ca am inceput sa imi pun semne de intrebare.Nu este nevoie sa dai asemenea rasupunsuri, te simti mai bine acum?