| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Draga TPU am primit cadou de la varul meu o camera web insa nu avea cd si nu jtyu cum so instalez. firma se numeste genius am incercat pe net dar imi da sa descarc tot feluri de drivere si nu stiu cum sa le folosesc pls ajutati-ma un link si niste explicati ar fi de ajuns

Răspuns Câştigător
| PureEvil a răspuns:

Incearca sa te uiti mai atent pe camera, undeva in mod normal ar trebui sa scrie si modelul daca nu incearca aici, poate o recunosti si reusesti sa iei driverele potrivite.
http://www.google.ro/......tp?/images

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai cand cuplezi camera la pc si atunci iti apare fereastra de descarcat drivere da-i OK! lasa-le sa se descarce >>>ele se duc pe calea lor, tu nu trebuie sa faci nimic decat sa dai OK! dai un restart la pc si ''voila'' merge!