| GIGOLO987 a întrebat:

Imi puteti da un driver pentru router-ul tp-link TL-MR3420 pentru ca cd-ul nu mi-l mai citeste si nu am ce face, am nevoie.Am gasit unele drivere dar nu stiu cum sa le instalez poate ma ajutati cu asta imi explicati cum.Multumesc anticipat.(Funda celui mai bun si clar raspuns)

3 răspunsuri:
| GIGOLO987 explică (pentru gelu1970):

Imi poti spune cum sa il si instalez te rog?

| gelu1970 a răspuns (pentru GIGOLO987):

Daca esti sigur ca ai descarcat driverul bun pentru sistemul operativ ce il folosesti, trebuie sa il executi. ai descarcat un.exe sau o arhiva comprimata? daca e comprimata dai dublu click si in interior ai un.exe sau un setup. dai click pe oricare ar fi si urmezi pasii necesari.