| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce ai dat sala, pentru a te programa la traseu trebuie neaparat sa mergi personal sau poate merge si altcineva cu dosarul tau sa te programeze?

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tre sa mergi personal si sa dai cu batu. Dar acum stiu ca te programezi la traseu inainte sa dai sala... Daca pici sala, te reprogramezi.

| TheHeineken a răspuns:

Trebuie sa te duci personal, o sa iti zica " la bucurestii noi sau la libertatii ( carol )" si pe urma iti zice data si ora. Succes! :*