| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat? S-a aprobat legea? Ați luat și voi măsuri în acest sens? Dau fundă celui mai concret răspuns ????https://www.google.ro/......748836/amp

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am luat nicio masura ca nu e cazul sa imi cocalaresc masina

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru suntserios):

Adica dupa logica ta a avea cruciulite in masina e semn ca esti cocalar? Ce sa zic interesanta logica big grin Masina e cocalarita doar de un sofer cocalar nu de cruciulitele prinse la oglindawinking

| suntserios a răspuns (pentru JustMeDeea2019):

In mare parte da

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru suntserios):

Deci doar un șofer cocalar poate face o mașină să fie stilul "cocalar" clar nu cruciulițele? prietene ești într-o totală eroare cu asemenea gândire?

| suntserios a răspuns (pentru JustMeDeea2019):

Huh? Da ce cruciulitele ajung singure acolo? Sau sunt puse de un mic cocalar?

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru suntserios):

Mă uit şi mă minunez... cum doamne iartă-mă poţi să spui ca om întreg la cap că e cineva cocalar dacă are cruciuliţe în maşină? Sincerwinking

| suntserios a răspuns (pentru JustMeDeea2019):

Uite simplu.
O persoana cu un minim bun gust si bun simt nu iti umple parbrizul de la masina cu cruciulite.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cruciulitele si alte rahaturi atarnate in parbriz dovedesc cu prisotinta cocalarismul celui de la volan; dar si reprezinta un opstacol evident in identificarea potentialelor pericole. idiotii nu tin cont de pericole; eu vor sa se evidentieze pri cocalarisme

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Daca tu crezi ca niste simple cruciulite sunt cauza neatentiei soferilor atunci de telefonul mobil sau de live-ul pe Facebook nu are rost sa discutam big grin

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru JustMeDeea2019):

Prostia nu are limite; iar mama prostilor nu iese din maternitate curand.winking laughing la ce dracu folosesc acele cruciulite? sigur-sigur tu nu ai trecut prin testele de atentie distributiva pe care eu le-am promovat (cu calificativul foarte bine)winking tongue laughing

| 49cm3 a răspuns:

Asemenea rahaturi doar pe acele pagini se publica.

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru 49cm3):

E publicată pe mai multe pagini inclusiv Antena 3