| curiosu1095 a întrebat:

Este ilegal daca imi montez la masina niste leduri care se vor aprinde odata cu pozitiile (doar pe fata)? Voi avea probleme cu politia?

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Da, vei avea probleme, mai bine nu faci asta.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice modificare la sistemul de iluminat al masinii trebuie omologat RAR altfel risti retinere certificatului de inmatriculare

| DimLight a răspuns:

Daca sunt in far si nu sunt prea puternice nu ai probleme daca sunt pe langa e posibil sa fii oprit, daca iti montezi pe langa le montezi cu buton de orpit pornit ca sa nu ai probleme

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Ce-i mai pui led-uri, pune-i direct o instalatie de pom se vede si mai frumos! Asta-i Romania! Ce conteaza ce zice politia sau militia!