| Aurașgheorghe a întrebat:

Este necesar un nivel minim de clase pentru obţinerea unui permis auto?, dau funda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent legislatia rutiera nu prevede conditii de studii, asa ca important este sa stii citi si scrie.

3 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Măcar patru clase să ai să poti citi si scrie că altfel nu se poate, da eu am auzit cazuri de altă factură, ia vezi aici. https://www.youtube.com/watch?v=ZDQtqqfgwf0

| xXGaByxD a răspuns:

Din cate stiu este necesar sa ai 10 clase adica un vecin de-al meu are 8 clase si nu poate face scoala de sofer

| suntserios a răspuns (pentru xXGaByxD):

Cine l-a oprit?