| Ioana_Radu_1996 a întrebat:

Eu am o problema de sănătate, scolioza toraco lombara și vreau sa dau de carnet, este posibil? Și dacă da, se poate ajusta scaunul într-un anume fel? Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| crysty1222 a răspuns:

Da, de ce nu. Atat timp cat iti poti misca mainile si picioarele pentru a controla masina corespunzator nu e nicio problema. La partea cu scaunul depinde si de masina. La unele masini scaunul se poate regla doar fata-spate, la fel si spatarul. Alte masini au si scaune reglabile pe inaltime si reglaj lombar. Scolioza e grava, adica se vede deformarea coloanei?

| Ioana_Radu_1996 explică (pentru crysty1222):

Da este destul de vizibila.

| crysty1222 a răspuns (pentru Ioana_Radu_1996):

Ai dificultati in a sta pe scaun mai mult timp, te doare spatele?

| Ioana_Radu_1996 explică (pentru crysty1222):

Nuu, asta nu, chiar lucrez la birou, pe scaun stau toată ziua.

| Ioana_Radu_1996 explică (pentru crysty1222):

Nu, chiar lucrez la un birou și toată ziua cam asta fac, stau pe scaun.

| crysty1222 a răspuns (pentru Ioana_Radu_1996):

Atunci nu vad sa fie probleme, te poti inscrie la scoala de soferi.

| Ioana_Radu_1996 explică (pentru crysty1222):

Ok, mersi frumos!

| crysty1222 a răspuns (pentru Ioana_Radu_1996):

Cu toata placerea!