| mgtow a întrebat:

Eu nu va inteleg cei cu scoala de soferi: ba unii spun ca daca pici examenul practic dai teoricul din nou si in internet pune ca s-a schimbat legea anul asta si daca pici traseul nu mai dai teoricul din nou timp de un an de zile, vreau sa imi ziceti voi daca ati picat examenul practic ati facut cateva clase fara sa faceti din nou teoria nu?

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca acum 2 ani!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns prin mesaj privat. Numai bine!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Deci : daca pici orasul, mai dai inca odata sala (proba teoretica ).Eu asa stiu! si asa am facut.Am picat la oras si am mai dat odata sala.

| mgtow explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Cand a fost asta recent sau acum cativa ani? uite: http://chestionare.auto.ro/......l-teoretic

| mgtow explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Logic, era legea veche.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru mgtow):

Trebuie sa recunosc ca acum 2 ani!