| Heartless562 a întrebat:

Examenul Auto (cat B): Daca nu iau examul din condus (orasul), trebuie sa dau iar testul de teorie (din legislatie)? Sau doar orasul?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au bagat legea veche nenorocitii ca sa aiba beneficiu financiar iar dai teoria daca nu treci la conducere.

| DayByDay a răspuns:

Da, trebuie sa dai iar sala.

| rolfenstein a răspuns:

Daca pici orasul o sa repeti din nou sala.

| Ykuzo a răspuns:

Înainte, dacă treceai de sală (teorie) şi picai la oraş, trebuia să dai iarăşi sala.
După au schimbat. Dacă pici oraşul, nu mai trebuie să dai sala ci doar oraşul... Aceasta era valabilă acum câteva luni.

Citeşte mai multe informaţii pe acest site să te convingi: http://chestionare.auto.ro/......l-teoretic

| Ţiiţţţu a răspuns:

Deci daca iei sala "teoria" si cazi la oras "nu il iei" atunci mai trebuie sa dai din nou si sala eu asa stiuwinking Bafta!

| UnBaietzelKareUrashteSkoala a răspuns:

Doar orasulhappy asa stiu eu...

| vlad88 a răspuns:

Buna! am un prieten care tocmai a dat examenul. daca promovezi testul de teorie(sala) si pici la traseu(oras) va trebui sa dai din nou testul la teorie(sala). Bafta!

| ageo15tomi a răspuns:

Ambele