| jethebest a întrebat:

Face fata un atv 125cmc 10 cai 1 cilindru pe dealuri cu penti destul de abrupte?

Răspuns Câştigător
| kilometru0 a răspuns:

Depinde de marca atvului? in cati timpi e motoru si daca are viteze? Daca e marca buna si are motoru in 2 timpi si 5 viteze nai treaba pe dealuri! FUNDa?

| jethebest explică (pentru kilometru0):

E honda sau humer motor in 4 timpi 10cp cred ca 3 viteze.da i cam bai ca am numa 13 anilaughingsi nu prea ma lasa parintii laughing

4 răspunsuri:
| CadavrulVesel a răspuns:

Depinde cat de abrunpte sunt pentile

| jethebest explică (pentru CadavrulVesel):

Noa bine amu vrei sa-ti spun la fix? pai gandeste-te ca nu sunt chiar dreptelaughing
daca nu cunosti nu da rasp.