| Sofer a întrebat:

Fani volvo. Ce părere aveți despre Volvo V40 2013 cu motor de 2.0 v5 diesel cu 177 cp. Chiar îmi place aceasta mașina mai ales cu evacuarea dubla pe care am văzut-o aici.
https://youtu.be/66_uuqu194E

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e rea masina... referitor la piesele de schimb in caz de belea pe autodoc.ro gasesti piese pe gustul tau - dar rezista de fel volvanu''

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parere personala, ca aspect fizic nota 10, partea tehnica nota 8, dar viitorul e masini electrice, plus ca se vrea sa se puna taxa pe poulare

| Sofer explică (pentru RAY):

Și eu as vrea electrica dacă se poate cu autonomie de măcar 500 km sau de ce nu 1000 km cu încărcare rapida de 30 min sau 1 ora.

| goguPatent a răspuns:

Intrebi doar fanii Volvo? Adica vrei doar raspunsuri pozitive? Ca eu am auzit de multe probleme pe la Volvo... dar na, acum cum iti e norocul.

| Sofer explică (pentru goguPatent):

Orice mașina are problemele ei. laughing

| PopescuVlad a răspuns:

8 din 10