| Quokeepac a întrebat:

Funda! Am un f32 2014. Am facut un stage 2 facut la o firma si as vrea sa stiu daca folosesc bimmercode sa schimb niste chestii la masina gen % brightness la faruri sau video while driving. Poate sa imi stearga ceva de la stage 2? Stiu ca suna cam ciudat, probabil ca sa faci stage 2 trebuie sa ai altfel de device pentru a schimba setarile dar vreau sa fiu sigur ca atunci cand imi schimba ceva la masina, nu imi da resetare si imi strica ceva. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Daca ti a facut atat stage 1 cat si 2 din laptop si au batut joc de tine. La 2 schimbi turbina din start. Legat de intrebarea ta ti o rectific eu. Daca umbla la ce vrei tu mai sus nu ti va afecta stage 1 ul. N are nicio legatura

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

O singura intrebare iti pun.
Stage 2 ul cum t i l a facut? Din laptop sau ai schimbat turbina si intercooler ul de ex?