| AceAl3 a întrebat:

Azi ma intalnesc cu un baiat cu 1 an mai mare ca mine doar ca el imi cere niste chestii pe care eu nu le-am mai facut ...sa-l il musc sau sa il mangai pe patratele si chestii de astea nu stiu cum adica stiu ca suna ciudat dar va roog help...sfaturi ceva.

5 răspunsuri:
| LikeACandyxD a răspuns:

E pervers prietenul tau.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Sincer n-am mai auzit de asa ceva laughing

| shmata a răspuns:

Evident ca suna ciudat, cine stie peste ce pervers ai dat. Vreun practicant de sado-maso.

| AceAl3 explică (pentru shmata):

Nu il cunosc nu e pervers nici sado-masochis doar ca ...nu a mai avut pr pan acum si e cu msa zic eu... pofticios laughing)

| MamaMiaaa a răspuns:

Pervers prietenu tau smug