| Vlad12344321 a întrebat:

Golf 4 1, 9 tdi motor ajm an 2000!
Antigel rosu sau albastru?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi in indicatiile din cartea tehnica.Am cautat ceva pe net dar multi se contrazic. Unul spune ca albastrul ataca garniturile altul ca nu.

| Klandestin a răspuns:

Te poti uita si tu in vas sa vezi ce culoare are, sau scoti putin afara cu o siringa, e foarte greu?
Sau daca nu esti sigur, vezi ca scrie pe capacul de la vas... (din cate imi aduc aminte parca e cu "G" si un nr "4" "11" depinde)

| Vlad12344321 explică:

Scrie g12! Deci?
Va rog sa ma scuzati dar nu ma pricep!

| Vlad12344321 explică:

G12! Deci?

| AutoEsential a răspuns (pentru Vlad12344321):

Rosu, cel violet este G12+. Iti trebuie G12, care este rosu.