| Caşu_Andrei_1997 a întrebat:

HAi Salut!
Am și eu o întrebare legata de masina:
Am un audi a6 2005 2.0 tdi și am o problema cu consola mmi, practic merge câteva secunde apoi se blochează pe radio și nu pot sa îi mai fac nimic, nu mai funcționează nici un buton, și dacă îl resetez tot la fel face, știe cineva ce poate sa fie? E de la consola sau sa fie alta problema.
Aștept păreri dau funda!

3 răspunsuri:
| georgian47 a răspuns:

Du-te la un service, nu cred ca o sa te coste prea mult, dar pana atunci, incearca asta https://www.youtube.com/watch?v=zQ1iJEAqtxk

| Slashoo a răspuns:

Salut,

Ai rezolvat pana la urma problema? Imi poti spune si mie ce a avut pana la urma MMI-ul? Am si eu aceeasi problema la al meu si nu stiu de unde vine
Merci
Vlad

| Ciprian_Mon_1984 a răspuns (pentru Slashoo):

Salut ai rezolvat problema?