| Ciprian007 a întrebat:

Ce parere aveti despre un Motorcross de 125cc.Adica, are ceva putere in el sau este slabut din punct de vedere al tractiunii sau vitezei(nu doresc sa prind 200km cu el, dar nici nu as vrea sa mearga ca un melclaughing ) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| houserboy a răspuns:

Salut o motocicleta de 125cc este destul de puternica eu am rs 125 sport si prinde 170 dar tu vrei sa iti iei cross la cross nu o sa atingi viteza asta dar 100 tot iei si e foarte puternic motor si trage belea dar sa nu iti iei loncin sau dirtbike din alea de 125 ca in 2-3luni iti pica motoru ia-ti aprilia rx125 yamaha sau honda de 125 cross si o sa fii foarte multumit bafta.

| Ciprian007 explică (pentru houserboy):

Dar motocicleta merge bine si la greutate mai mare? sau merge dar mai greu?

| houserboy a răspuns (pentru Ciprian007):

Stai linistit merge foarte bine de aia iti recomandam rx 125 pentru ca am avut cu o doua de dadea pe o roata este excelenta si urcam foarte mult cu ea