| cocolino884 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare.Sunt din Ploiesti si urmez facultatea la Bucuresti, unde stau la camin.Mi-as dori foarte mult sa fac scoala de soferi si sa dau de carnet, aici(in Buc). Problema este ca nu am viza de flotant pentru ca sa pot da la scoala de soferi.Stiti cumva daca as putea obtine asta de la camin? Sau cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu stiu la Bucuresti ---- la Cluj, la cazare in camine, dupa plata regiei de camin si incheierea contractului de inchiriere, studentul va preda cartea de identitate si va completa un formular necesar aplicarii vizei de flotant.

| cocolino884 explică (pentru alessia5158):

Multumesc mult de tot!

| alessia5158 a răspuns (pentru cocolino884):

Cu placere!