| codgaby a întrebat:

Hey! deci am o semicursiera pe care vreau sa o vopsesc alta culoare decat cea pe care o am acum (rosie) pentru ca e zgariata in mai multe locuri... dati-mi niste sugestii, care ar culoare ar fi mai potrivita...eu am zis negru.big grin ce credeti?

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Ma faou in doua culori de la furca fata pana la sa daou cu negru si de la cadru de unde vine roata spate dao cu galben o sa arate bestial

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cred ca negru ar fi alegerea perfecta fiindca rezista si la soare nu se decoloreaza si la zgarieturi si alte chestii de genul asta + ca arata destul de bine. Este ok!