| ionutz22 a întrebat:

Am un casetofon auto LG pe care nu stiu cum sa-l configurez. Cand ii dau volumul mai tare se aude urat. Mentionez ca boxele sunt noi(Sony). Cred ca problema este din meniul casetofonului. Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| didoyeneas a răspuns:

Spune ce casetofon, mai exact, ca sa stim despre ce vorbim!

| didoyeneas a răspuns:

Scrie foarte clar in stanga MENU, intri acolo şi setezi înaltele şi bassul. Dacă nu merge de acolo, apadă pe butonul de volum, sau pe cel de lângă el. la multe casetofoane este aşa. pur si simplu apeşi pe el.