| Elena1102 a întrebat:

Am o problema cu laptopul si ci boxele. Cand bag boxele in laptop se aud foarte incet chiar daca volumul este la maxim (volumul si de la boxe si de la laptop), iar cand bag boxele in telefon se aude normal (tare). Dau funda la cel care ma ajuta cu problema!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Boxele alea au o impendanta mai mare de cat este necesara laptopului. Boxele de telefon au impedanta mai mica.

1 răspuns:
| wildangel77 a răspuns:

Salut,iti propun Sa verifici volumul de la laptop apio SI PE cel de la boxe...cel Mai probabil Sa fie volumul incet la laptop in bars de Jos din dreapta...