| Euics a întrebat:

Heyy TPU. am, o problema. nu'i mai merge Corby'ul lu' fratimiu. si ultima oara a fost la mine, in care mi-am trimis o melodie..si am sters o melodie. si cred ca am mai sters ceva... straight face el atunci nu mai avea prea multa baterie. si sa descarkat. cand l'am pus la incarcat ..de deskidea imi aparea k se incarca si dupa un timp se inchidea. numai zic k ardea raw de tot.straight face si acum nu mai se deschide deloc. daca imi puteti zice ce are si c pot sa'i fac. ar fi perfect. Merci Anticipat +Funda la cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Nu poti sa-l repari singura.Du-l la reparat. Nu costa mult.

| Euics explică (pentru qLoveSmileღ):

Km cat? asa. ca sa stiu cat sa'i zicthinking

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru Euics):

Pai depinde cat de "grava" este problema si depinde de cel care repara, adica daca cere mai mult sau mai putin.Dar oricum, pretul ideal ar fi intre 60-90 ron. happy

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Asta era singura intrebare care nu o vazusem la Auto&Moto!