| Alessia_Dalia_1987 a întrebat:

Am o problema laptopul meu nu se mai deschide. Prima oara am crezut ca nu are baterie asa ca l-am pus la incarcat dar nu se incarca. Nu se deschide absolut deloc!sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Esti sigura ca se alimenteaza laptop-ul? Verifica daca este aprins ceva led cand ai pus alimentatoru...
Scoate bateria si incearca doar cu cablul de alimentare (vezi sa nu fie bagat initial in priza cand scoti bateria)
Bafta!

| jon987654321 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar la mine este incarcatorul nu mai face bine contact si il pun in diferite pozitii si functioneaza, incearca sa misti cablul de la incarcator in diferite pozitii si vezi daca se deschide daca nu incearca cu alt incarcator daca nici asa s-a ars sursa si trebuie schimbata

| MewMewKat a răspuns:

Priza merge daca pui altceva la incarcat? Daca nu asta ar putea fi problema... daca nu poate ti s-a ars incarcatorul...
Sau poate ti s-a ars laptopul... daca mai e inca in garantie, du-l la reparat