| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Spuneti-mi si mie pareri si probleme despre fiecare din masinile mentionate mai jos!
~Bmw x5, 2008, 3.0d~
~mercedes benz s 2006, 3.0d~
~mercedes benz ml 2007, 3.0d, 4matic~
~ merceds benz cls 3.0 d, 2007 ~
Spuneti-mi pareri si, probleme ( adica ce se strica, care ar fi mai buna, adica sa nu bagi multi bani in ea sa nu fie stricacioasa! ) Spuneti-mi despre fiecare!
Funda!

1 răspuns:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Ai la dispozitie bmwclub si clubmercedes.ro unde gasesti o lista cu piesele predispuse sa cedeze.X5 e cam dur fata de ML sau asa mi s-a parut mie ca sa nu mai zic ca sunt mai multe decat taxiurile, eu unul nu mi-as cumpara si nici nu sunt prea bune.S class e ok doar ca mai oboseste compresorul de la pernele de aer care se duc cam des, insa se pot monta niste protectii ca sa nu mai intre praf si pietre la ele.ML e asa si asa, despre cls nu stiu prea multe, insa nu am auzit sa fie cu multe probleme