| boghy123 a întrebat:

Hmm si eu am un atv, nu are nici 50 kg, dar nu stiu cati cc are.Am 12 ani si as vrea mult sa merg cu el pe stradalove struck, dar pana nu merge un parinte la politie sa intrebe nu ma lasacrying Poate sa ma ajuta cineva? Ms:d

Răspuns Câştigător
| Rooby a răspuns:

La 12 ani nu poti sa mergi cu nimic pe drumurile publice nici macar cu bicicleta stiu ca o sa crezi ca aberez dar si eu am 12 ani si pariti mei s-au interesat si...e naspa

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Legislatia rutiera prevede ca atv-ul amintit se incadreaza in categoria moped si ai nevoie de varsta de 16 ani si un certificat de absolvire a cursului de legislatie rutiera, abia apoi vei putea circula cu el pe drumurile publice. Numai bine!

| emoboy a răspuns:

Nu conteaza cate kg are ca oricum nu ai voie cu el pe strada! Nu stiau unde am vazut eu dar poti conduce un atv mic care merge cu vreo 10km/h(oricum foarte incet)doar insotit de un parinte!

| AndreiC a răspuns:

Pai la 12 ani abia daca stii pe ce lume traiesti. Mai vrei sa mai si iesi cu ATV-ul pe strada?